PROJEKT REZIDENCE HRABOVÁ

Vítejte na www stránkách projektu Rezidence HRABOVÁ. Dovolte nám, abychom Vám tento projekt představili.

Rezidence HRABOVÁ je novým developerským projektem v obci Hrabová, žádaná lokalita na okraji města Ostravy, který bude obsahovat 8 samostatných rodinných domů. Termín zahájení výstavby je 2 kvartál 2019, předpokládaný termín kolaudace 2 kvartál 2020.

Projekt nabízí 8 samostatných rodinných domů 4+kk s oddělenou garáží a parkovacím místem před domem, se zahradou.

Všechny domy budou v energetické třídě „A“, budou vybaveny podlahovým vytápěním.

Spoluprací s architektem a zkušeným týmem odborníků v oblasti bydlení se podařilo docílit moderního pojetí bydlení s důrazem na soukromí, praktičnost a bezpečnost ve velmi klidné lokalitě s veškerou potřebnou infrastrukturou.

Rodinné domy mají promyšlené dispozice zaměřené na vysoký komfort bydlení, dostatku parkovacích ploch a soukromím. Předností projektu je jeho malá energetická náročnost, která zaručuje velmi nízké provozní náklady bydlení.

Moderní rodinný dům není jen několik tun, byť toho nejkvalitnějšího materiálu a technologií, je to především domov. Cílem projektu Rezidence HRABOVÁ je pomoci našim klientům se všemi detaily na jejich cestě za svým snem.

Dům TYP1

Nízkoenergetický, zděný dům, se dvěma nadzemními podlažími, s garáží umístěnou vlevo

  • Dispozice: 4+kk
  • Plocha: 130 m2
  • Energetická třída: A
  • Pozemek: 323m2 - 424m2
  • Cena: Prodáno

Dům TYP2

Nízkoenergetický zděný dům, se dvěma nadzemními podlažími, s garáží umístěnou vpravo

  • Dispozice: 4+kk
  • Plocha: 130 m2
  • Energetická třída: A
  • Pozemek: 424 m²
  • Cena: Prodáno

FUNKČNÍ A DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ STAVBY

V nově navržené lokalitě v Ostravě Hrabové vznikne 8 rodinných domů. Stavební parcely jsou velikosti přibližně 400m2. Rodinné domy jsou navrženy jako dvoupodlažní nepodsklepené objekty s garáží. Maximální půdorysné rozměry navržených objektů jsou 9,0 x 8,0 m, ke každému objektu je přistavena garáž o vnějších rozměrech 3,5 x 6,0 m.

STAVEBNĚ KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ

Pod obvodovými a nosnými stěnami jsou navrženy betonové základové pásy. Obvodové nosné zdivo je navrženo ze systémových keramických tvárnic. Tloušťka stěn je 300mm, taktéž vnitřní stěny a příčky jsou navrženy ze stejného systému keramických bloků. Fasáda objektu je tvořena kontaktním zateplovacím systémem a omítkou v barevném provedení. Stropní konstrukce jsou navrženy ze systémových dílců použitého výrobce. Objekty budou zastřešeny pultovou střechou s mírným spádem. Max. výška je pak +6,500m. Okna a dveře jsou izolační plastové, barva šedá.

NAPOJENÍ NA TECHNICKOU A DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURU

Dopravní připojení pozemku je navrženo z ulice Jezdiště ze silnice p.č.: 2555/1, Hrabová [714534].

Lokalita

Dominantou obce je dřevěný kostel sv. Kateřiny, který v dubnu 2002 vyhořel a v roce 2004 byl znovuobnoven.

Městský obvod Hrabová Statutárního města Ostravy se nachází v České republice v Moravskoslezském kraji na jižní straně města Ostravy. Hrabová je samostatným městským obvodem Statutárního města Ostravy.

Počtem svých obyvatel se řadí na 10. místo z celkových 23 městských obvodů. Rozloha řadí Hrabovou na místo 9.

Obvodem protéká řeka Ostravice. V obci se nachází základní škola, mateřská školka, zdravotnické zařízení, pošta i městská policie. Hrabovou vede oblíbená cyklistická stezka podél řeky Ostravice.

Dominantou obce je dřevěný kostel sv. Kateřiny, který v dubnu 2002 vyhořel a v roce 2004 byl znovuobnoven.

Obec je stále se rozvíjejícím místem a hlavně místem vyhledávaným pro bydlení vzhledem k velmi dobře rozvinuté infrastruktuře se širokou dostupností k sítí obchodních center, služeb, kulturního vyžití, sportovišť a odpočinkových zón.

Předností obce je dále dopravní dostupnost do Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova, Opavy, Nového Jičína a zároveň blízkosti Beskyd, kde je možné sportovat a relaxovat na čerstvém vzduchu.

V Ostravě a jeho okolí je široká nabídka pracovních příležitostí jak v obchodní sféře, tak v oblasti lehkého automobilového průmyslu, strojírenství a přidružených odvětvích.

Více informací o životě v obci Hrabová se můžete dočíst na www.hrabova.info

Vyberte si svůj nový domov